Przetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 grudnia 2020

Muzeum Stutthof w Sztutowie. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady (1939-1945) oddział Muzeum Piaśnickie w Wejherowie, zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie: Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 w Wejherowie na docelową siedzibę Muzeum Piaśnickiego" z podziałem na 4 części.

Link do uczestnictwa w otwarciu ofert

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (drugie)

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowanego w Biuletynie Zamówień Publicznych

Ogłoszenie o zamówieniu umieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Muzeum Stutthof w Sztutowie.
Data utworzenia:2020-12-23
Data publikacji:2020-12-23
Osoba sporządzająca dokument:Karolina Misiaszek-Pazdykiewicz
Osoba wprowadzająca dokument:Karolina Misiaszek-Pazdykiewicz
Liczba odwiedzin:754

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2021-04-08 13:58:46Karolina Misiaszek-PazdykiewiczUmieszczono informacje o wyborach najkorzystniejszych ofert do 1-4 częściPrzetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.
2021-01-26 14:52:46Karolina Misiaszek-Pazdykiewiczumieszczono informację o złożonych ofertachPrzetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.
2021-01-21 09:13:38Karolina Misiaszek-Pazdykiewiczdodano link do uczestnictwa w otwarciu ofertPrzetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.
2021-01-11 14:33:33Karolina Misiaszek-Pazdykiewiczumieszczono zmianę ogloszenia wyjasnienia, zmianę siwz załącznik nr 4Przetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.
2021-01-05 13:52:28Karolina Misiaszek-Pazdykiewiczumieszczono ogłoszenie o zmianie i zmianę nr 1 siwzPrzetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.
2020-12-28 08:23:38Karolina Misiaszek-Pazdykiewiczzmiana nazwy załącznika informacji na zamówieńPrzetarg nieograniczony na zadanie Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. "Realizacja rozbudowy z przebudową i adaptacją budynku Villa Musica wraz z przyległym terenem przy ul. Ofiar Piaśnicy 6 ..." z podziałem na 4 części.